Altın Arama Çubukları

Altın arama çubukları ne kadar derine iner? Daha iyi bir soru, gerçekten ne kadar derine gitmeniz gerektiğidir. Modern maden arama çubukları, yarım tane kadar küçük altın keşfedebilir. Hedeflerinizin boyutu büyüdükçe, altın ve türevleri önemli ölçüde daha büyük derinliklere yerleştirilebilir. Tek bir tane külçe 1-2 inç derinlikte ortaya çıkarılabilir. Bir kibrit kafa boyutu külçesi 3-5 inç derinliğe yerleştirilebilir. 1 TL büyüklüğünde bir külçe 9-11 inç derinliklerde bulunabilir. Daha büyük külçeler, bir dedektör ile bir ayak üzerindeki derinliklere yerleştirilebilir. Altın arama başlığı türleri ve boyutları nelerdir? Arama başlıkları iki tiptedir: Eşmerkezli ve Geniş Tarama. Ayrım yapmak için eş merkezli tercih edilir. Reis Fitz uzun menzilli alan tarayıcı çubuk zemin mineralizasyonundan çok çok az etkilenir. Genel olarak, daha büyük arama başlıkları, daha büyük külçelerle daha iyi derinlik ve daha iyi yer kapsama alanı sağlayacaktır. Bununla birlikte, daha küçük külçelere duyarlılık gösterebilir.

Altın arama çubukları fiyatı daha düşük maaliyet ve mükemmel performansla sadece Reis Dedektör’de! Küçük arama başlıkları daha küçük nesnelere daha fazla hassasiyet ve çöplü toprakta daha iyi hedef ayırma sağlayacaktır. Arama çubuklarının türleri nelerdir? Genel olarak altın dedektörleri iki çeşittir. Altına çok duyarlı olan yüksek frekanslı VLF devreleridir veya daha düşük frekanslı Darbe İndüksiyon devreleridir. VLF devreleri altına çok duyarlıdır, ancak aynı zamanda topraktaki minerallere karşı da hassastır. Ne yazık ki bu mineraller, dünyanın oldukça verimli altın arama bölgelerinde yaygındır. İyi haber şu ki, bu dedektörlerimiz mineral girişiminin çoğunu filtrelemek için ayarlanabilir. Darbe İndüksiyon dedektörlerinin ana gücü, en zorlu zemin mineral koşullarını görmezden gelmek ve aşırı derinliklerde büyük altın külçeleri bulmaktır.

En iyi altın arama çubukları, manuel zemin dengesi kontrollerine sahiptir. Bu özellik, makinenin toprağın genel demir içeriğini filtrelemek için ayarlanmasına izin verecektir. Zemin dengesi ihtiyacından korkmayın, bunu bir veya iki kez yaptıktan sonra ikinci doğa haline gelecektir. Otomatik zemin izleme özelliğine sahip metal dedektörleri daha az ayarlama gerektirecek ve daha az yanlış zemin sinyali gürültüsü üretecektir. Altın külçe dedektörüm hurda metalleri ayırt edecek mi? Merak etmeyin altın arama çubuk çeşitleri tüm metalleri bulmak için tasarlanmıştır. Bu dedektörler en küçük külçeleri bulurken aynı zamanda çöp metalleri de bulacaktır. Bu birimlerin çoğu, yaygın demir ve çelik hurda öğelerini ayarlama yeteneğine sahiptir. Darbe indüksiyon dedektörleri, çöpleri filtrelemek için tasarlanmamıştır. Altının olduğu yere gidin! Ucuz altın arama çubukları üstün performanslarıyla sizin vazgeçilmeziniz olacak. Dünyanın en iyi altın metal dedektörünü satın alabilirsiniz.. Altın üretim alanları iyi belgelenmiştir ve kütüphane, internet veya külçe avı ile ilgili birçok mükemmel kitaptan biri aracılığıyla araştırılıp bulunabilir. Her zaman arazi mülkiyetini kontrol ettiğinizden emin olun ve belirli bir alanı avlamak için izne ihtiyaç duymanız halinde hak sahipleriyle iletişime geçin. Sizin belirlediğiniz alanda cihazlarımızı deneyebilirsiniz. Her şeyden önce, cihazlarımızla tanışmadan aramaya çıkmayın ve çabalarınız altın ödüller versin.

Maden Bulma Teknikleri