Define Nasıl Bulunur?

Sizi aradığınıza hızlıca ulaştıran son teknoloji yerli ve milli yazılıma sahip dedektörlerimiz sayesinde defineleri kolaylıkla bulacaksınız. Çoğu standart dedektör, kalıntı, mücevher veya madeni para bulma konusunda yetersiz kalır. Altına ve tüm metal türlerine daha duyarlı olan yüksek frekanslı dedektörlerimizle ne ararsanız bulacaksınız.

Kolay Define Bulma Yöntemleri Nelerdir?

Kolayca define bulma  endişelenmeyin. Tüm ürünlerimiz alan tarama cihazlarımız ve el dedektörlerimiz sayesinde aradıklarınız sizin olacak. En son teknoloji, dünyanın ilk 3B zemin tarayıcısı ile metal dedektörlerimiz sizin için üretildi. Kablosuz bir yapıya sahiptir ve bir dokunmatik ekran, Android / Windows Tablet ile kontrol edilebilir. Çok dilli bir kontrol ünitesine, GPS işlevselliğine, Teleskopik Çubuk Tertibatına ve çeşitli sensörlere sahiptir.

Define İşaretleri ile Define Nasıl Tespit Edilir? 

Gömülü bir hazinenin, değerli bir objenin veya gizli bir dehlizin yerini gösteren işaretler ve simgelerle yazılmış bir haritadır. Çok eski zamanlardan kalan işaretler olduğu gibi son yüz yılda da oluşturulmuş işaretler vardır. Hangisi doğru, hangisi sizi hedefinize ulaştırır? Bunu bilmeniz neredeyse imkansız. Evet define işaretleri bir yerde ki gömülü hazineyi gösterebilir işte yeri burası diyebilir ama kesinlik ifade ettiğinden emin olamazsınız. Cihazla yaptığınız aramalar dışında işaretler sizi sadece kurgusal olarak doğrular. Metal dedektörleri sayesinde, bulduğunuz işaretlerin gerçek olup olmadığını bileceksiniz!

Define Haritası Nedir ve Nasıl Bulunur?

Haritalar sizi belli bir yere kadar götürür ancak doğru olup olmadığını teyit etme şansınız maalesef olmaz. İşi uzmanına bıraktığınızda aradığınızı bulmanız kesinleşecektir. Haritayla yapılan aramalar ve dedektör kullanarak yapılan aramalar arasında çok büyük farklar vardır. Dedektörler doğru yeri tespit ederek bulunan metalin cinsini size gösterir. Derinliğini algılar ve sizi yanıltmaz.

Kuyuda Define Bulma

Yine kuyuda define nasıl bulunur sorusunu cevaplayalım. Kuyular evlerin altında, avlularda, mahallenin ortasında, arazide veya merada olur. Su toplamak yada çıkartmak için yapılmalarına rağmen bu tür kullanılma süsü verilerek hazine saklamak yada bir sisteme giriş yapmak için kamuflaj olarakta kullanılmaktadırlar. Kör kuyular, su kuyuları ve sarnıçlar olmak üzere 3 çeşit kuyu vardır. Önce kuyunun türlerine bakılır etrafında ki işaretlere göz atılır ve dedektör çalıştırılır. Emin olun aradığınız tüm özelliklere sahip dedektörlerimizle kuyularda bulmak istediklerinizi bulacaksınız.