Görüntülü Dedektör Fiyatları

Görüntülü dedektörler ön arama mesafesiyle yeraltında 70 metreye kadar derinliklere ulaşma yeteneği sağlayan, enerjiyi ikiye katlayan güçlü arama dalgaları ve frekansları yeteneğine sahiptir. Renkli hd ekran kullanıcıya gece ve gündüz net görüş sağlar. Akıllı ayarlar arayüzü, tüm fonksiyonlarda ve programlarda kolaylık esneklik ve hızlı bir kontrol sağlar. Gündüz veya gece için yeterli aydınlatma sağlayan ve aynı zamanda enerji tasarrufu için aydınlatma seviyesini düşüren ekran parlaklık özelliğiyle görüntüleme ekranını kontrol edin. Ses seviyesi size yeterli ses çıkışı kontrolü sağlar ve arama sonuçlarının seslerinin yanı sıra titreşim modu veya sessiz mod ve görsel sonuçlarla üstün bir yeterlilik sunar.

Arama sistemi seçim arayüzü, arama sistemi modları arasında hızlı bir geçiş sağlar,  arama sistemini seçer. En iyi görüntülü dedektörler kullanıcıya pil seviyesinin doğru bir şekilde takip edilmesini ve pil seviyesi ile ilgili bildirimleri verir. Güç yürürlüğe girmeden önce uyarılar sağlayan pil ve şarj etme özelliği, cihaz açık veya kapalı olduğunda bildirim verir. Pil şarjını da takip etmesini sağlayan akıllı şarj sistemleri geliştirilmiştir. Çok uzun süre ömrü olan bataryanızın gerçek zamanlı olarak şarj düzeyini öğrenerek cihazınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Görüntülü dedektör çeşitleri kablosuz iletişim ile hızlı hareket sağlayan, bağlı tüm birim ve sistemlerin demonte ve montajına tabi olan küçük boyutlu cihaz ve aksesuarlar içerir. Kablosuz bağlantı sistemiyle arama sürecini engelleyebilecek ve geciktirebilecek kabloları ve diğer şeyleri bağlamaya gerek kalmaz. Arama sistemine uzaktan bağlanmak sonuçları kesintisiz yansıtır. Kablosuz bilgi gönderen ve ayarlarını uzaktan değiştiren cihazın kontrol paneli, kromdan yapılmış düğmelerden oluşur. Cihaz ve ayarlarda hızlı kontrol konusunda güven verir.

Yerli ve milli yazılımla tescil edilmiş olan bu sistem, her türlü toprak ve arazide kesin sonuçlar sağlar. Çünkü her çeşit toprağı otomatik olarak tanır, arama süresini otomatik olarak belirler. Diğer birçok dedektörü toprağın türü ve özellikleri, kayalık ve dağlık bölge etkisinden kaynaklanan sorunlar etkileyebilir. Ancak bu akıllı sistem, sıralayabilir ve analiz edebilir ve ilgili gerekli seviyeleri sağlayabilir. Hatasız sonuçlar veren frekans sinyali, voltajı ve dalga boyunu görüntülü dedektör define cihazı sayesinde rahatlıkla tespit eder.

Yer altı kaynakları maden, altın, mineraller, su, değerli taşlar, elmaslar, boşluklar ve boşluklar için tespit ve keşif uzmanı olan bu cihaz, algılama ve akıllı işletim sistemlerinde ilk kez ve yalnızca Reis Dedektör’de! En uygun görüntülü dedektör fiyatları yeni ve en gelişmiş bilimsel teknolojisiyle web sitemizde. Çeşitli işlevlere sahip çoklu algılama sistemli bir cihazdır, kaşiflere hedef için sondaj noktalarını ve derinliği belirleyerek yeraltındaki hedefler hakkında yüksek doğrulukta sonuçlar verir.

Akıllı işletim sistemleri sayesinde kullanıcıya cihaz programlarının tüm ayarlarında sorunsuz bir şekilde eksiksiz ve hızlı kontrol sağlar. Cihazlarımızı satın almak dışında görüntülü dedektör kiralama sayesinde istediğiniz cihazı kiralayabilirsiniz. Kablosuz iletişim ile hızlı hareket sağlayan, bağlı olan tüm birim ve sistemlerin demonte ve montajına tabi olan küçük boyutlu cihaz ve aksesuarlara sahiptir. Kablosuz bağlantı sistemi, aramayı geciktiren kabloları bağlamaya gerek kalmadan, arama sistemine kablosuz sinyal gönderir. Ayarlarını uzaktan değiştirebilir, arama sistemlerine bağlanarak hızlı ve etkili sonuçlar alabilirsiniz.

Maden Bulma Teknikleri