Manyetometre Nedir?

Manyetometre  manyetik alanın yoğunluğunu ölçen bir araçtır. Bölgede ki demir yoğunluğuna göre sinyal verir. Dünyamızın manyetik alanını ölçmeye yaradığı gibi yeryüzünde ki demir, bakır gibi rezervlerinin yerini tespit eder. Manyetometrenin çalışma prensibiyle define cihazları yer altında ki metal nesneleri bulabilir. Cihazlarımızda kullandığımız yerli ve milli yazılım manyetometrelerin kusursuz çalışmasını sağlar. Metal dedektörü, ciddi bir giriş seviyesi cihaz arayanlar için idealdir. Metal dedektörünüzle hemen her yerde madeni para, kalıntı, mücevher, altın ve gümüş avlayabilirsiniz. Bu metal dedektörü çok yönlüdür ve kullanımı kolaydır.

Manyetometre nedir sorusuna şu yanıtı vermemiz doğru olur. Manyetik cisimleri tespit etmek için kullanılan bir araçtır. En son teknolojiye sahip metal dedektörlerimizle tüm manyetometrik cisimleri tespit edebilirsiniz. En yeni özelliklerle donatılmış; daha fazla derinlik, daha iyi hedef ayırma ve geliştirilmiş ses özellikleriyle çok yönlü cihazlar Reis Dedektör’de! Hassas ve güçlü bir çalışma frekansına sahiptir ve derinlikten ödün vermeden büyük küçük nesneleri anında bulur. Hazine avcılığı, tarihi madeni para, sahil avcılığı ve altın arama için aradığınız tüm özellikler cihazlarımızda!

Manyetometre Ne İşe Yarar?

Manyetik alan yoğunluğunu tespit eden cihazlar dendiğinde manyetometre ne işe yarar sorusunun cevabını buluruz. Tüm cihazlarımız son teknolojiyle donatılmış manyetik alan tespiti yapabilen ve her türlü metali algılamada bir numaradır. Önemsiz metallerin bulunduğu çöp alanları dahi tespit edip sizi zaman kaybından kurtarır. Metal algılama için gelişmiş, çift filtreli ayrım modlarına sahiptir. En yeni Reis metal dedektörüyle, gerçek bir hazine ve önemsiz sinyal arasında ayrım yapabilirsiniz.

Manyetometre İle Define Arama Nasıl Yapılır?

Demir yığını çöp metaller için boşuna kazmayın! Demir sesi kapalı, düşük, orta veya yüksek arasından seçim yapın, böylece neyin araştırılmaya değer olduğunu ve geride neyi bırakmanız gerektiğini daha iyi anlayabilirsiniz. Manyetometre ile define arama ile hedefinizi hızlıca ayırın. Reis metal dedektörü hedef ayırma özelliğine sahiptir. Bu daha hızlı yanıt süresi, hedef ayrımını iyileştirir, bu nedenle çok sayıda hedefi olan alanlar için mükemmeldir.

Manyetometre Fiyatları Ne Kadar?

Reis Dedektör olarak hem geniş ürün yelpazesi hemde yerli milli yazılımıyla en uygun manyetometre fiyatları sunuyoruz. Biz sadece metal dedektör satan bir firma değiliz, sahada satışını yaptığımız tüm ürünleri sizin belirlediğiniz alanlarda ya da kendi test sahamızda test ediyoruz. Türkiye ve Dünya’da ilk hem tasarımı hem yazılımı yerli ürünlerimizle ve harika ekibimizle gurur duyuyoruz! Sizde satın almak ya da kiralamak için bizi ziyaret edin. Veya distrübütör firma olmak için acele edin! Tüm Türkiye’de her ilde yalnızca bir bayilik verilecektir. İhtiyacınıza ve bütçenize uygun doğru teçhizatı bulmanıza yardımcı olmak için buradalar.