Metal Dedektör

Metal dedektörü, metalin varlığını algılayıp tespit eden elektronik bir araçtır. Dedektörler, nesnelerin içine gizlenmiş bile olsa metal kalıntıları veya yer altına gömülü metal nesneleri bulurlar. Zemin veya diğer nesneler üzerinde gezinebilen bir sensördür. El tipi bir üniteden oluşurlar. Sensör bir metal parçasına yaklaşırsa gösterge üzerinde hareket eden bir imleç ile gösterilir. Genellikle cihaz metal ne kadar yakınsa ses tonu o kadar yüksek olur.

Diğer bir yaygın tip metal dedektör çeşitleri ise endüstriyeldir.
Zorlu zemin koşullarının üstesinden gelebilecek bir dedektör almak çok önemlidir. Doğru seçimi yapmanıza yardımcı olmak için iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz. Peki ne kadar derine gidebilirsiniz? Reis dedektörler sayesinde en derine! Devrim niteliğindeki yeni teknolojisi sayesinde sizi hiç olmadığı kadar derine götürüyor! Altın bulmak için uzman olmanıza gerek yok! Kullanımı kolay menü sayfaları, tüm ayarlara hızlı bir şekilde erişilebilen, algıla ve harita bölümleri altındaki benzer işlevleri bir arada gruplandırır. Süper bobin ile inanılmaz hassasiyeti size sahada en büyük avantajı sağlar. Alt gram altından, yakalanması zor tanelere kadar aradıklarınızı kolayca bulun.

En çok merak edilen Reis metal dedektör fiyatları ne kadar? Son teknoloji yerli ve milli yazılımla üretilen modern cihazlar en uygun fiyata sizleri bekliyor. Kulaklıklarınız detektöre takılı olmadan materyalleri tespit edin. Kablosuz Modül ile, dahili hoparlörü, ürünle birlikte verilen kulaklıkları veya en sevdiğiniz kulaklıkları kullanma seçeneğine sahipsiniz. Altının çoğu, birçok dedektörün baş edemediği mineralleşmiş zor zemine gömülüdür. Tabii dedektörlerimiz en zorlu zemin koşullarını bile kolaylıkla dengeler ve otomatik olarak izler.

Metal dedektör cihazı sayesinde konumunuzu görün ve tespit ettiğinizde altın bulduklarınızı kaydedin. Yerleşik GPS ile daha fazla alanı verimli bir şekilde kaplar ve hiçbir külçeyi kaçırmazsınız! Haritalar ile verileri kaydederek en sevdiğiniz etkin noktaları kaydedin. Olağanüstü gürültü bağışıklığı, çok düzgün ve sessiz algılama sağlar. Gürültü Önleme kanalıyla daha az atmosferik gürültü alır. Altını dinleyin, gürültü girişimini değil!

Su geçirmezdir çok büyük derinliklerde suya daldırılabilir. Nehirleri ve kıyı şeritlerini zahmetsizce kolayca tespit edebilirsiniz! Hava koşullarına dayanıklı tasarımı, yağmurlu veya ıslak koşullarda arama yapmanıza olanak tanır. En iyi metal dedektör markaları nedir diye sorduğunuzda Reis dedektör en başta gelecektir. Bu heyecan verici dedektör, kablosuz ses, entegre GPS ve hava koşullarına dayanıklı bir platform gibi birçok çok yönlü özelliğe ve yeni teknolojiye sahiptir.

En iyi metal dedektörler daha büyük altın külçeleri aramak için tasarlanırken, bazıları daha küçük altın parçaları aramak için tasarlanmıştır. Reis dedektör, tüm altın dedektörlerine hakim olmak ve sahada birden fazla altın dedektörüne sahip olma ihtiyacını azaltmak için tek bir metal dedektörüne sahip olmak için doğdu. Sadece fonksiyonları ve seçenekleri ile diğer dedektörleri geride bırakmakla kalmaz, aynı zamanda rakiplerinden altın ve diğer nesneleri %90’a varan derinlikte tespit eder. Aşırı derinlik özelliği ve maksimum altın hassasiyeti ile yenilikçi cihazlarımız altın tespitini yeni bir performans düzeyine taşır. Bu heyecan verici dedektör çok yönlü özelliğe ve yeni teknolojiye sahiptir. Algılama ve haritalama işlevleri için kolay sayfada gezinme ve ayarları bir bakışta gösteren simgeler sayesinde, kısa sürede uzman olacaksınız!

Maden Bulma Teknikleri