Su Altı Dedektörü

Reis su altı dedektörü mükemmel yeteneklere, harika özelliklere ve işlevlere sahiptir ve bu özellikler onu başarılı keşif operasyonlarına başlamak için en güvenli cihaz yapar. Gelişmiş ve tamamen yeni uzun menzilli arama sistemi, su noktası yolunun doğru takibi için otomatik izleme sistemi, ekrandaki ses sonuçları ve dijital göstergeler, su için sondaj noktasını belirler. Hassas arama özelliklerinin ve kriterlerinin tam kontrolü, arama derinliği ve arama koordinatlarının doğru kontrolü ile arama mesafesini kapsar. Kullanıcı bu sistem üzerinde ayrı bir ünite üzerinden çalışabilir, arama komutlarını ve ayarlarını ana üniteden kablosuz olarak alabilir veya hatta bunlar üzerinde ayrı ayrı çalışabilir ve ayarları direkt üniteden tamamlayabilir, bu sistem kullanıcının su yönünü takip etmesini sağlar. Suyun delme noktasını doğru bir şekilde belirlemek için.

Su altı dedektör çeşitleri
radyo dalgaları gibi yüksek aralık frekanslarından kaynaklanan herhangi bir karışıklığı önlemek için dahili sinyal filtreleme sistemine sahiptir. Bu sistem tarafından sağlanan entegre veriler, ses verileri, akıllı su konum izleme sistemi, sondaj hatalarını önlemek için su konumunu takip etmek için parça düzeltme özelliği vardır.
Kullanıcı, arama gereksinimlerine göre arama kriterlerini önceden belirleyebilir.
Önceden tespit edilecek su türünü seçebilir; Doğal tatlı su, maden suyu, tuzlu su ve her türlü suyu tespit edebilirsiniz. Cihaz kilitleme sistemi, kullanıcı cihaz için şifre belirleyebilir, bu nedenle kimse cihazı yalnızca sahibi çalıştıramaz ve pin kodu arayüzü ile yapılır.

Su altı dedektörü fiyatları algılama ve keşif cihazlarında değişiklik gösterir. Tüm arama verilerini ve sonuçlarını doğrudan cihaz ekranında gösteren gelişmiş ve entegre bir elektronik sistem üzerinde çalışır. Suyun birikebileceği en büyük noktayı belirleyebilir, Yani su birkaç noktada mevcut olabilir, ancak cihaz ana ve en yoğun mansap yönünü belirler, bu da kuyunun su üretiminin kullanıcıya sürekliliğini sağlar. Dünya çapında ilk kez yalnızca Reis dedektör yerli ve milli yazılıma sahiptir. Akıllı işletim ve algılama sistemleriyle desteklenen akıllı arayüzler, güç tasarrufu sistemi, akıllı şarj sistemi, çoklu dil ve cihaz dilini hatırlama, ayarları kaydetme, akıllı kontrol, bluetooth teknoloji ve fabrika ayarlarına sıfırlama, tüm bunlar ve daha fazlası yerli işletim sistemiyle tüm dedektörlerimizde!

Kullanıcıya pil seviyesinin doğru bir şekilde takip edilmesini ve pil seviyesi ile ilgili bildirimler verir. Kullanıcıya cihaz açık veya kapalı olduğunda pil şarjını da takip etmesini sağlayan akıllı şarj sistemleri ile ve gerçek zamanlı olarak eklenen şarj düzeyini öğrenmenizi sağlar. Ucuz su altı dedektörleri yüksek kalite ve doğru performansla elektronik bileşenler ve uluslararası standartlara sahip devreler ile üretilir.

Su altı dedektörü ile arama ergonomik tasarım ve aerodinamik şekil, size hızlı ve karmaşık olmayan sonuçlarda büyük rol oynayan hafif ve kullanım kolaylığı ile arama ve gezinme gücü verir. Çalışması ve kullanması kolay, herkes kullanabilir. Basit kontrol paneli ile desteklenen bu cihaz, buton arayüzü ile çalışır, kullanıcının cihazı kolayca kontrol etmesini ve arama yapmasını sağlar. Harika teknik özellikleri ile şimdiye kadar ki en iyi ve en son gelişmiş yeraltı suyu keşif dedektörüdür. Su noktası, yoğunluğu, derinliği ve türü hakkında entegre ve kapsamlı verilerle sonuçların kullanıcıya sunulmasında büyük hız ve ayrıca toprak türü hakkında da tam rapor verir. Su tanımlama ve tespitinde benzersiz yüksek hassasiyet ve %0 hata oranıyla %100 doğru tespit!

Maden Bulma Teknikleri